درباره آسان تست

ما کی هستیم؟

ارائه انواع تست آزمایشگاهی در محل

آسان تست وبسایت تخصصی ارائه خدمات تخصصی آزمایشگاهی در منزل و محل کار می‌باشد. بیماران می‌توانند از طریق آن هر نوع درخواست نمونه‌گیری و آزمایش خود و خانواده شان را درخواست کنند و جواب آزمایش خود را با بالاترین کیفیت، بدون نیاز به خروج از منزل و مراجعه به آزمایشگاه دریافت نمایند.

فرآیند غیرحضوری

هدف ما در این مجموعه تامین آسایش، ایمنی و امنیت بیماران، جلوگیری از مراجعه بیماران به مراکز درمانی برای دریافت خدمات، در راستای حفظ سلامتی و مبارزه با شیوع بیماری و صرفه جویی در وقت و هزینه بیماران می‌باشد.

چه خدماتی داریم؟

خدمات ما شامل پذیرش آنلاین، پردازش درخواست، اعزام نمونه گیر به منزل یا محل کار، انجام تست توسط برترین آزمایشگاه‌های کشور و جوابدهی آنلاین می‌باشد.

تیم‌های تشکیل دهنده آسان تست

تیم‌های تخصصی مجموعه در حال حاضر تشکیل شده‌اند از گروه تیم مدیریتی( متشکل از متخصصین علوم آزمایشگاهی و مدیریریتی)، تیم نمونه‌گیری( متشکل از کاردانان و کارشناسان علوم آزمایشگاهی که از فیلترهای متعدد پیش از استخدام عبور کرده‌اند)، تیم حمل و نقل( متشکل از افراد باتجربه دارای موتورهای مجهز به کول باکس‌های آزمایشگاهی).

آزمایشگاه‌های انجام دهنده تست‌ها

آزمایشگاه‌های این مجموعه با استفاده از تجهیزات و دستگاه‌های مدرن و پیشرفته و تیمی از کارشناسان مجرب و توانمند، خدمات تخصصی متنوع و تشخیصی را ارائه می‌دهند. این آزمایشگاه‌ها سالانه ٣ الی ۴ مرتبه مورد کنترل کیفی خارجی(EQAP) و همچنین مورد بازرسی‌های سرزده قرار می‌گیرند و از کیفیت خدمات آنها اطمینان حاصل می‌گردد.

سلامتی شما اولویت ماست

ضمنا با توجه به همه گیری ویروس کرونا، نمونه گیران با رعایت تمام پروتکل‌های ایمنی و نکات بهداشتی به انجام وظیفه می‌پردازند.

meet our amazing team

The Faces Behind our Success

We Couldn’t Do It Without Them

Timothy Powell

Creative Director

Jennie Ryan

Art Director

Rod Mikey

SEO Specialist

Edward Smith

Strategy Dreamer

Jennie Stone

Social Media

Nichole Reed

Senior Designer

خط مشی آسان تست

1. سهولت دریافت خدمات
2. احترام به بیماران و توجه به تمام نیازهای آنان در چهارچوب منشور حقوق مراجعین
3. حفظ و افزایش کیفیت خدمات
4. افزایش آگاهی و دانش و مهارت روزافزون کارکنان
5. بهره گیری از تجهیزات آزمایشگاهی به روز دنیا
6. استفاده مفید از انتقادات و پیشنهادات سازنده بیماران و متخصصین
7. بهره گیری از سیستم تمام آنلاین هوشمند در حوزه ی آزمایشگاهی

مطمئنیم که سلامتیتون اهمیت داره

ما در کنارتون هستیم

Call Now Button