درباره آسان تست

ما کی هستیم؟

ارائه انواع تست آزمایشگاهی در محل

آسان تست وبسایت تخصصی ارائه خدمات تخصصی آزمایشگاهی در منزل و محل كار می‌باشد. بیماران می‌توانند از طریق آن هر نوع درخواست نمونه‌گیری و آزمایش خود و خانواده شان را درخواست كنند و جواب آزمایش خود را با بالاترین كیفیت، بدون نیاز به خروج از منزل و مراجعه به آزمایشگاه دریافت نمایند.

فرآیند غیرحضوری

هدف ما در اين مجموعه تامين آسايش، ايمنی و امنيت بيماران، جلوگيری از مراجعه بيماران به مراكز درمانی برای دريافت خدمات، در راستای حفظ سلامتی و مبارزه با شيوع بيماری و صرفه جويی در وقت و هزینه بيماران می‌باشد.

چه خدماتی داریم؟

خدمات ما شامل پذيرش آنلاين، پردازش درخواست، اعزام نمونه گير به منزل يا محل كار، انجام تست توسط برترين آزمايشگاه‌های كشور و جوابدهی آنلاين می‌باشد.

تیم‌های تشکیل دهنده آسان تست

تیم‌های تخصصی مجموعه در حال حاضر تشكیل شده‌اند از گروه تیم مدیریتی( متشكل از متخصصین علوم آزمایشگاهی و مدیریریتی)، تیم نمونه‌گیری( متشكل از كاردانان و كارشناسان علوم آزمایشگاهی كه از فیلترهای متعدد پیش از استخدام عبور كرده‌اند)، تیم حمل و نقل( متشكل از افراد باتجربه دارای موتورهای مجهز به كول باكس‌های آزمایشگاهی).

آزمایشگاه‌های انجام دهنده تست‌ها

آزمایشگاه‌های این مجموعه با استفاده از تجهیزات و دستگاه‌های مدرن و پیشرفته و تیمی از كارشناسان مجرب و توانمند، خدمات تخصصی متنوع و تشخیصی را ارائه می‌دهند. این آزمایشگاه‌ها سالانه ٣ الی ٤ مرتبه مورد كنترل كیفی خارجی(EQAP) و همچنین مورد بازرسی‌های سرزده قرار می‌گیرند و از كیفیت خدمات آنها اطمینان حاصل می‌گردد.

سلامتی شما اولویت ماست

ضمنا با توجه به همه گیری ویروس كرونا، نمونه گیران با رعایت تمام پروتكل‌های ایمنی و نكات بهداشتی به انجام وظیفه می‌پردازند.

meet our amazing team

The Faces Behind our Success

We Couldn’t Do It Without Them

Timothy Powell

Creative Director

Jennie Ryan

Art Director

Rod Mikey

SEO Specialist

Edward Smith

Strategy Dreamer

Jennie Stone

Social Media

Nichole Reed

Senior Designer

خط مشی آسان تست

1. سهولت دریافت خدمات
2. احترام به بیماران و توجه به تمام نیازهای آنان در چهارچوب منشور حقوق مراجعین
3. حفظ و افزایش كیفیت خدمات
4. افزایش آگاهی و دانش و مهارت روزافزون كاركنان
5. بهره گیری از تجهیزات آزمایشگاهی به روز دنیا
6. استفاده مفید از انتقادات و پیشنهادات سازنده بیماران و متخصصین
7. بهره گیری از سیستم تمام آنلاین هوشمند در حوزه ی آزمایشگاهی

مطمئنیم که سلامتیتون اهمیت داره

ما در کنارتون هستیم

Call Now Button